CDEBYTE LoRa URAT E22 230T22S Lähetin-vastaanotin 230MHz 22dBm
SKU: 1005007081270504-Default Title
Oletusotsikko
CDEBYTE E22-230T22S on kompakti LoRa UART -lähetin-vastaanotin, joka on suunniteltu 220–236 MHz -kaistalle. Pienellä 16 x 26 mm SMD-paketilla se sopii hyvin tilarajoitteisiin laitteisiin samalla kun se tarjoaa luotettavaa pitkän kantaman langatonta yhteyttä IoT-projekteille.
Toimimalla 220.125–236.125 MHz spektrissä (oletus 230.125 MHz), tämä lähetin-vastaanotin tarjoaa jopa 22 dBm lähetysvuotoa ja herkkyyden -138 dBm. Yhdistettynä ilma datanopeuteen 0.3 kbps:stä 15.6 kbps:iin, se mahdollistaa vankat, matalan tehon linkit etäseurantaan, telemetriaan, omaisuuden seurantaan ja älykkääseen maatalouteen. UART-liitäntä yksinkertaistaa integrointia mikro-ohjaimiin ja upotettuihin järjestelmiin, kun taas IPEX/Stamp hole antennivalinnat tukevat joustavia antennivalintoja. Valmistettu Manner-Kiinassa, moduuli on rakennettu luotettavaksi vaativissa ympäristöissä.
Hyödyt & Vinkit
Tuotetiedot
  • Brändi: CDEBYTE
  • Malli: E22-230T22S
  • Toimintataajuus: 220.125–236.125 MHz (Oletus: 230.125 MHz)
  • Lähetysteho: 22 dBm (Maks. 160 mW)
  • Vastaanottotunneherkkyys: -138 dBm
  • Ilma Datanopeus: 0.3 kbps – 15.6 kbps
  • Testietäisyys: 5000 m (avoin ilma, maksimi teho, 5 dBi antennivoitto, korkeus 2 m)
  • Koko: 16 × 26 mm
  • Antenni Tyyppi: IPEX / Stamp hole
  • Liitäntä: UART
  • Paketti: SMD
  • Virtalähde: 3.3–5.5 V
  • Siirtovirta: 97–119 mA
  • Vastaanottovirta: 10–12 mA
  • Lepotila: 1.6–2.4 nA
  • Käyttölämpötila: -40–85 °C
  • Käyttökosteus: 10–90 %
  • Varastointilämpötila: -40–125 °C
Paketti sisältää
Ei määritelty.
Varoitukset / Muistutukset
  • Virtalähteen tulisi olla 3.3–5.5 V.
  • Toimi ilmoitetuissa lämpötila- ja kosteusalueissa (-40–85 °C; 10–90 % RH).
Tarjoamme laadukasta ja luotettavaa palvelua vuodesta 2002 intercyprus.com-sivustolla.
RF-parametri
Arvo
Huomautus
Työtaajuus
220.125~236.125 MHz
Oletusarvo: 230.125MHz
Siirtoteho
22 dBm
Max. Teho (160mW)
Vastaanottotunne
-138 dBm
Ilma datanopeus
0.3k~15.6kbps
Testietäisyys
5000m
Avoimessa ja kirkkaassa ilmassa, maksimiteholla, 5dBi antennivoitto, korkeus 2m
Laitteisto parametri
Arvo
Huomautus
Koko
16 * 26 mm
AntennityyppiAntennityyppi
IPEX / Stamp hole
Viestintäliitäntä
UART
Paketti
SMD
Elektroninen parametri
Min.
Typ.
Max.
Yksikkö
Ehto
Virtalähde
3.3
V
Viestintätaso
3.0
V
Lähetysvirta
97
mA
22dBm(160mW)